Choď na obsah Choď na menu
 


November 2013

24. 11. 2013

24. november 2013

Naše slniečko Miriamka sa má v celku dobre, až na to, že nás trápia opakované infekcie močových ciesť, ktorých sa nemôžme zbaviť.  Chúďatko vytrpí si toho, najhoršie sú pre nás noci, keď nemôžme spať. Skúšame všetko možné aj nemožné, no a dúfam a prosím BOHA, aby sa Miriamka dostala z toho.

Ináč sa má fajn, chodíme do škôlky do Popradu. Tam sa jej neuveriteľne páči, a strašne sa tam teší. Má úžasné pani učiteľky. A najviac sa teší, ak jej pani učiteľky nachystajú domáce úlohy. Tá je celá šťastná, keď ide domov s papiermi. Musím povedať, že je neuveriteľne bystrá a má obrovskú chuť vzdelávať sa.  3j6c4363a.jpg

 

Ešte máme nové to, že sa nám s pomocou nadácie PONTIS podarilo kúpiť pre Miriamku nový špeciálny kočiar, na ktorý sa Mimi nesmierne teší. Každý deň sa vypytuje, kedy už príde ten jej vysnívaný ružový kočiarik.

Bude takýto, iba v ružovom prevedení.

Chceme aj touto cestou poďakovať nadácii PONTIS, ktorá nám úhradí kočiar, lebo bez ich pomoci, by sme to po fin. stránke určite nezvládli. Ešte raz Ďakujeme.

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Miriamke zlatej

(Irena Brunovská, 1. 12. 2013 16:56)

Pozdravujem Vás všetkých a hlavne Miriamočku, dúfam, že sa už máte lepšie, myslim na Teba a prajem skoré uzdravenie, teším sa na stretnutie.