Choď na obsah Choď na menu
 


Január 2013

2. 1. 2013

29.  marec 2013

Píšem zopár slov. Miriamka nám bola choručká. Bola trošku zachrípnutá, pokašliavala, a k tomu ešte aj zápal močových ciest mala. Nebola to žiadna sranda, keď som na teplomery videla 40,5. Ale bojovníčka naša to zvládla, a teraz sa má už dobre.  Brala aj po roku antibiotiká. Nevie sa dočkať, kedy bude mať narodeninovú oslavu. Stále sa len pýta: "Mamka, kedy budem mať narodeniny?" Tohto roku nám narodeniny vyšli na Veľkonočnú nedeľu, tak sa veľmi Miriamka naša teší. Potom pridáme zopár foto z Miriamkinej a Tobiaskovej párty.  

Prajeme príjemné prežitie Veľkonočných sviatkov.

Tu je ešte zopár najnovších fotografií našej malej parádnice.

2. január 2013

Všetkým Vám želáme veľa veľa zdravíčka v roku 2013. Miriamka prežila sviatky super. Tohtoročné Vianoce sme strávili u starích rodičov. Akurát na Šterdrý deň nás Miriamka trošku vystrašila trošku nejakou nespokoj osťou, resp. bolesťou a zvýšenou teplotou, ale po Nurofene a spánku jej to všetko prešlo, a na štedrú večeru sa zobudila ako vymenená. Všetko si to náramne užívala a ako rozumné dievčatko ju všetko zaujímalo, na všetko sa pýtala. Z darčekov sa ohromne tešila. Najviac ju potešila asi žehlička (mám pomocníčku pri našom každodennom žehlení podbradníčkov a plienočiek).Len by žehlila a žehlila. No a ešte jej veľkú radosť urobili sánky, ale smozrejme iba Tobiaskovi dôveruje, a iba ten ju môže tlačiť na nich. No a čo sa týka Silvestra, tak ten si tiež užila, boli sme na Detskom Silvestri, kde bol nádherný ohňostroj - Miriamka sa nevedela vinadívať naňho. Aj som mala obavy, či sa nebude báť, ale ona vôbec. Krásny zážitok mala. No a v noci som si myslela, že ju ten rachot zobudí, ale ona spala krásne.

Som nesmierne Bohu vďačná za krásne Viančné sviatky s našími deťmi,  a mojím jediným želaním do nového roka je, aby sme ho všetci spolu v  zdraví prežili, a aby nám aj naďale j Miriamka robila obrovskú radosť. Aj keď to mnohokrát nieje ľahké, hlavne tie naše každodenné prebdené noci, ale pri pohľade na náš poklad nás aj tá únava prejde, a to ako si spolu podebatujeme nás naštartuje do ďalšieho nádherne prežitého spoločného dňa.

Pripájame aj zopár foto záberov.