Choď na obsah Choď na menu
 


Január 2010

11. 1. 2010

 

11. Január 2010

    Tak takto sa stále usmieva malá Miriamka. Má sa dobre, pekne papká, aj z fľaše pekne mliečko pije, aj na lyžičku je to už dobré. Veľmi som sa toho obávala, pretože ako som to už asi ja spomínala, tak ona bola donedávna iba kojená, vôbec mi nechcela ani fľašu a nieto lyžičku. No ale keď bola teraz v nemocnici, tak mliečko sa stratilo , a ona či chcela, alebo nechcela, tak musela sa trápiť s takýmto papkaním. Bola to veľká drina, ale naučila sa. Je to šikovnica.

 

18. Január 2010

 

Prešiel týždeň, a ja znova niečo napíšem. Aj keď nové nemáme skoro nič. Miriamka sa má dobre, usmieva sa, papká, len ovocie jej akosi nechutí. Ale ja verím, že aj to má svoj čas. Ona tie všetky chute pomaly ochutnáva a spoznáva.   Tak aspoň toľko. 

Pá.............

 

24.Január 2010

 

Miriamka akurát spinká, tak napíšem v rýchlosti ako sa má. Žiadne veľké zmeny niesú. Vo štvrtok sme boli plávať v Prešove. Inštruktorki ju už skoro 2 mesiace nevideli. Veľmi ju chválili, ako pekne ručičkami a nožičkami pracuje vo vode. Pekne ich zapája. V tom sa zlepšila vraveli. Vodu má veľmi rada.

Len veľmi sa obávam, aby znova neochorela. Troška zakašle, a mňa už horúčka oblieva. Aj keď ju držím ako v bavlnke, a v tých mrazoch ani moc vonku nechodíme, iba tak na pol hodinku, nadýchať sa čerstvého vzduchu, a domov. 

No a čo sa týka papkania, tak nič nové, mliečko má najradšej, bude asi taká mliečková, ako jej braček.

 

31. Január 2010

 

No tak akurát dnes oslavuje naše malé slniečko 10 mesiacov. Ešte niečo cez dva mesiace a mali by sme ísť na Ukrajinu (po Veľkej noci). Dúfam a verím,  že zdravotný stav Miriamky sa dovtedy nezhorší.

Miriamka sa má dobre, usmieva sa , rozpráva, rada číta knižky, a najradšej stále pije mliečko .  Takže žiadne veľké zmeny.  Pa Páááááááááááááááá

 

 

 

Náhľad fotografií zo zložky Miriamka - január 2010

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

prajeme vam vela sily

(martina a ludmilka zedenyiove, 24. 2. 2010 9:36)

citime s vami vo vasej nelahkej situacii a posielame vam a hlavne velkej bojovnicke miriamke vela pozitivnej energie aby ste vsetko statocne zvladli.ludmilka posiela velku pusu.
aj my sme s vami.....
mata a ludmilka

ĎAKUJEME

(Paučulovci, 14. 1. 2010 21:27)

Ahojte rodinka.
Pozerali sme na fotky vášho Matejka, tak to je ale riadny šikovníček. Prajeme Vám nech ste zdravučký, a nech máte z malého drobčeka len a len radosť.....
A ďakujeme za všetko v Miriamkinom mene. Držte sa............

Miriamka :o)

(Žaneta, 12. 1. 2010 12:19)

Ahojte Miriamky, tatinko a Tobiasko.
Od narodenia vidím Miriamku len takto na fotkách a rastie vám do krásy ako z vody :-) Je krasnučká, bacuľaté líčka, očka ako gombičky, pekna pusinka... no herečka! ;-) Držíme vam strašne palce, aby všetko dopadlo dobre. Veľa zdravička! //rodina Norková//