Choď na obsah Choď na menu
 


Modlitby za Miriamku

18. 12. 2009

MODLITBY ZA UZDRAVENIE MIRIAMKY

 

/:Príď Duchu Svätý, príď na mocný príhovor Nepoškvrneného Srdca Panny Márie Tvojej milovanej nevesty:/ 3 x

 

Strelná modlitba:

Pane Ježišu Kriste, Syn Živého Boha, zmiluj sa nad nami hriešnymi, zošli lúče svojho milosrdenstva na čistú Miriamkinu dušičku, a uzdrav jej krehké, nevinné telíčko.

 

Ježiš ukrižovaný za mňa, zmiluj sa nado mnou. Vzdávam sa pred Tebou všetkých mojich závislostí a zmätkov.Božský Spasiteľ, umy moje srdce a myseľ v Tvojej vzácnej krvi, aby sa uzdravila Miriamka. Ježišu, prosím vstúp do Miriamkinho srdca a dotkni sa tých skúseností, ktoré potrebujú byť uzdravené. Ty ju poznáš omnoho lepšie ako ju poznáme my. Preto prines svoju lásku do každého zákutia jej srdca.Kdekoľvek nájdeš niečo zranené, dotkni sa toho miesta, poteš ju a prines úľavu.

Môj Pane Ježišu, verím, že ma veľmi miluješ. Zvelebujem a oslavujem ťa ako môjho jediného Spasiteľa a Majstra.Prosím ťa uzdrav Miriamku z jej choroby, daj jej úplné zdravie a osloboď ju. Daj svoje zranené ruky na jej hlavu a Tvoja uzdravujúca moc nech prenikne jej telo a to, čo je choré nech zakúsi mimoriadnu moc tvojho uzdravujúceho dotyku. Posilni ju, Pane, aby mohla kráčať po tvojich cestách a plniť všetky svoje povinnosti podľa Tvojej svätej vôle. /:Chvála Ti Ježiš, Vďaka Ti Ježiš, Aleluja:/ 3x.

Pane môj a Bože môj. Ty si dal Miriamke krehké telo a dopustil si na ňu chorobu. Z hlbín svojej biedy volám k tebe, Otče ako volal k tebe tvoj jednorodený Syn: „Otče, tebe je všetko možné, vezmi odo mňa tento kalich. No nie, čo chcem ja, ale čo chceš ty!“ Len Ty jediný vieš, prečo má toľko trpieť. Dozviem sa to aj ja, keď spadne závoj z mojich očí. Ale aj dotiaľ sa uspokojím s Tvojím riadením, lebo viem, že všetko robíš len z lásky, a milosrdenstva. Áno, Otče, ak je to Tvoja vôľa, aby som i naďalej trpela, prijímam túto chorobu z tvojich rúk pokorne a s detinskou oddanosťou.

Milosrdný Ježiš, zmiluj sa nado mnou, hriešnikom. Vrúcne Ťa prosím, aby si odpustil všetky hriechy a neprávosti spáchané mojimi rodičmi, starými rodičmi, blízkymi, priateľmi a predstavenými. Očisti ma z mojich hriechov a viny vzácnou krvou, ktorú si vylial za mňa na kríži. V hneve ma neodvrhni z tvojej prítomnosti. Zmiluj sa nado mnou, Pane, ako si bol milosrdný kajúcemu lotrovi a hriešnej žene a urob ma svojím dieťaťom. Zakry ma svojou vzácnou krvou a ukry ma v tvojich ranách. Buď mojou silou a pevnosťou. Veď ma bezpečne po tvojom chodníku spásy. Podriaďujem sa tvojej vôli, Pane. Som pripravený ísť kdekoľvek si praješ, aby som šiel. Zošli svojho Ducha a posilni ma, Pane, môj Boh.

Chvála ti Ježišu 3x.

Pane Ježišu! Liečiteľ chorých! Boh života! V Miriamkinej ťažkej chorobe obetujem Ti svoje utrpenie skrze Bolestné a Nepoškvrnené Máriino Srdce zjednotené s Tvojimi Svätými Ranami a Drahocennou Krvou a pre Tvoju Božskú Krv Ťa prosím: uzdrav Miriamkine telo a dušu, odpusť mi moje hriechy. „Ježišu! Syn Dávidov! Zmiluj sa nad ňou!“ Daj jej silu, nech je zdravá, aby Ti slúžila vďačným srdcom a láskou po všetky dni svojho života. Amen.

Pane nech sa stane nie moja vôľa, ale Tvoja. Mne daj silu prijať Tvoju vôľu. Všemohúci, Večný Bože! Skrze prečisté ruky Blahoslavenej a navždy Nepoškvrnenej Panny Márie, vkladám svoje modlitby, myšlienky, prácu, utrpenie, minulosť, prítomnosť i budúcnosť, svojich milovaných, každú dušu na tomto svete, zvlášť tie trpiace našu Miriamku, do všetkých kalichov, ktoré dnes na celom svete dvíhajú Tvoji kňazi na Tvojich svätých oltároch.

Ó nekonečne Svätý a milovaniahodný Otče, obetujem Ti každý úder svojho srdca, každý svoj dych, každý svoj krok a slová s úmyslom a prosbou o uzdravenie Miriamky, aby si ich premenil na taký istý počet prejavov lásky na odčinenie hriechov celého sveta.

Daj, Dobrotivý náš Otče, aby mi bol dnešný deň v spojení s Tvojím milovaných Synom, našim Pánom Ježišom Kristom, jednoliatou svätou omšou , sústavnou obetou i sv. prijímaním, a tak, aby som dal zadosťučinenie Tebe, Najsvätejší Otče náš, za hriechy sveta. Amen.

Všemohúci večný Bože, žriedlo večného života a všetkého dobra. Milostivo vyslyš svoju chorú služobnicu Miriamku, pre ktorú prosíme pomoc Tvojho milosrdenstva, aby ti po uzdravení mohla vzdávať vďaky v tvojej Cirkvi. Skrze Krista nášho Pána. Amen.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Candid Ways to Downgrade Blood Stress

(ADarmlimacraph, 28. 9. 2018 13:38)

Pression arterielle est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre coeur bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-pas-cher-en-pharmacie-a-paris/

Important Blood Constraints and Basic nature Blight

(Acyncecoge, 10. 7. 2018 7:44)

Pression arterielle est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre moelle bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/achat-du-cialis-en-france/

Modlibicky za Marie

(Marie, 21. 10. 2014 0:57)

Prosim vsechny aby smese modlily za moji dcerusku ktera se mi narodila predcasne at Ji Buh da Hodne zdravicka a Hodne Sily prosimmmmmmmmmmm prosimmmmmmmmmmmmmmm

Uzdraveni moji dcerky Mariha Jessica

(Blanka , 10. 10. 2014 23:47)

Prosim moc prosim aby moje nedonosena dcera ktera se nam narodila 6 Mesici aby byla Zdrava a silna holcicka

V Jeho ranách je uzdravenie... Izaiáš 53. 4-5

(Marek, 24. 3. 2012 23:00)

V Tvojich ranách Pane, je aj uzdravenie malej Miriamky, nie však tak, ako my chceme, ale ako Ty chceš. My však často nerozumieme Tvojím cestám, lebo sme len ľudia a veci vidíme ľudsky. Daruj nám Pane kúsok Tvojho zraku, aby sme dokázali pozerať aspoň trošku Tvojimi očami. Aby sme sa dokázali povzniesť k výšinám neba a aspoň občas zazreť Tvoje horizonty. Viem, že nie si ďaleko, aj keď sa to niekedy zdá ...!? Viem že rozumieš utrpeniu, lebo sám si pretrpel množstvo bolestí. Pane pozri na toto stvorenie, Miriamka... dal si jej život, Pane daj, aby jej život došiel naplnenia podľa Tvojej vôle. Nech sa tak stane, amen.

sme na jednej lodi

(goro.rajden@.azet, 13. 2. 2012 22:37)

ahoj chcem ta povzbudit ze boh mocni ze boh je milostivi boh aj ja mam sina ktori ma rok a pol a je ako mesacne slabe baboviac je vnemocici ako domanasli mu gangliozidozu mojho sinalekari odsudili na smrt ale vies co boh je vecsi nez ta choroba jezis prisiel pred 2000rokmi a ukazal nam ze on je ten pre ktoreho nieje nic nemozne aj ja sa budem modlit tvoju modlidbu za moj ho aj zatvoju dcerku

Charlottkina mamina a ocino

(zuzana a roman, 26. 4. 2011 0:54)

Modlime sa za Vasu Miriamku!!!Sme s Vami!!!

Modlitba za Miriamku

(starí rodičia, 15. 5. 2010 21:57)

Nech preteka Božská liečiva sila, aby naša Miriamka sa liečila a posilnila láskou, uzdravujúcim teplom a svetlom, aby ju chranila a viedla po jej ceste uzdravenia. Ďakujeme Ti zato Bože, že sa tak stane.

Modlitba za trpiace deti

(Marta Korčušková, 29. 4. 2010 11:00)

Všemohúci Bože, Tebe nič nie je nemožné, Ty si nás stvoril a o všetkom vieš, zmiluj sa prosím vo svojom milosrdenstve nad všetkými trpiacimi deťmi. A obdar prosím veľkou silou a nádejou všetkých rodičov, ktorí nesmierne trpia pozerajúc sa na utrpenie svojich detí. Matička, Ty, ktorá si sa musela dívať na umučenie svojho najmilovanejšieho, zhliadni na všetkých trpiacich a oroduj prosím za nich u Ježiša. Ďakujem Ti. Amen.

Modlitba za Miriamku

(Adriana Sviatková, 5. 2. 2010 19:09)

Bože, prosím Ťa o uzdravenie malej Miriamky a tiež o posilnenie jej rodičov, nech nestrácajú vieru v Teba a v Tvoje milosrdenstvo.
Bože, príď im na pomoc, Pane, ponáhľaj sa im pomáhať...

Modlidba za Miriamku

(Ivana, 31. 1. 2010 22:56)

MODLIM SA A BUDEM SA MODLIT KAZDY DEN ZA VASU MIMINKU TIEZ MAM DVE KRASNE ZDRAVE DETICKY A VERIM ZE VAM PAN BOH DOPRAJE ESTE VELA VELA VELA KRASNYCH ROKOV PREZIT S VASIMI SLNIECKAMI NEVZDAVAJTE SA A BOJUJTE

Modlitbičky

(Paučulovci, 21. 12. 2009 19:58)

Ďakujeme Kamile Petrilákovej a Mariánovi Haškovi, za modlitby za našu Miriamku. A odkazujeme im, že Ježiš Kristus nám veľmi pomáha, pretože stav našej Miriamky sa dnes zlepšil, odpojili ju totiž od ventilátora. Modlitby všetkých nás sú silné.

Strelná modlitbička pre Vaše dievčatko

(Kamila Petriláková, 21. 12. 2009 14:38)

Pane Ježišu Kriste, Syn Živého Boha, zmiluj sa nad nami hriešnymi, zošli lúče svojho milosrdenstva na čistú Mimkinu dušičku a uzdrav jej krehké, nevinné telíčko.

Modlidba pre Vas

(Marian Haško , 21. 12. 2009 8:20)

Prečítal som si celu modlidbu ktora je pre Vase dietatko som tiez velmi veriaci ,a slubujem Vam ze sa budem modlit aby aj moje slova prenikli k jeziskovi ,a aby pomohli k jej uzdraveniu s pozdravom Marian Tuhár